Просвітницький захід для учнів 8 класів з основ жіночої та чоловічої фізіології та гігієни

27 лютого спільно з ГО «Дівчата» для учнів 8 класів був проведений просвітницький захід з основ жіночої та чоловічої фізіології та гігієни. Метою даного заходу було спонукати молодь свідомо будувати свою життєву стратегію з урахуванням особливостей жіночої і чоловічої фізіології та сучасних можливостей професійної реалізації. Підлітки отримала лайфхаки, щодо формування гарного самопочуття та репродуктивного здоров’я.
