Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТСЬКОЇ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

Участь  у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТСЬКОЇ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ»

10травня 2023 року учні нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «НАУКОВІ ЗДОБУТКИ СТУДЕНТСЬКОЇ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», присвяченої 125-річчю Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Конференція проводилась  з метою посилення профорієнтаційної роботи із залучення активної шкільної молоді до навчання в НУБіП України, оприлюднення результатів їх дослідницької роботи, підвищення ефективності та якості наукових досліджень, обміну досвідом та представлення результатів науково-дослідної діяльності, обговорення дискусійних питань і визначення пріоритетних аспектів подальшого розвитку науки.
Наші учні  під керівництвом Жаворонкової Г.М. захищали   свої дослідницькі роботи
(Смик Катерина (8-В клас) «ЕКОЛОГІЧНА ПРАВОСВІДОМІСТЬ ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА ЗАГАЛЬНОЇ ПРАВОСВІДОМОСТІ ТА ЇЇ РОЛЬ У СТАЛОМУ РОЗВИТКУ СУСПІЛЬСТВА»,  Божицький Роман (9-В клас) «НОВЕ РАЙОНУВАННЯ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ: УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ ЧИ НОВІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ», які визнані одними з кращих   і увійшли  до збірника наукових праць НУБіП України. Бажаємо наснаги Галині Миколаївні і творчих злетів нашим юним науковцям !